top of page

Poslední realizace a reference

EPSB - brand mark
Řekli o nás

Firma EPSB Instal s.r.o. nám zmodernizovala celý topní systém, včetně nového plynového kotle a bojleru, oba značky Viessmann. Po předešlých zkušenostech s realizací od jiných firem jsme byli hodně opatrní a pečliví při výměně původní topné soustavy. Pan Stöhr s panem Beránkem z firmy EPSB nás mile překvapili svojí profesionalitou, vstřícným jednáním a kvalitou vyhotovení. Od prvního kontaktu až po pravidelné servisní prohlídky jsme vždy byli zcela spokojeni jak s realizací tak i s přístupem a dodržením ceny i termínů. Firmu EPSB můžeme vřele doporučit!

Rodina Mikových

Říčany u Prahy

​p. Beránkem doporučená výměna starého kotle za nový kondenzační proběhla během jednoho dne včetně instalace nové spalinové cesty. To nás mile potěšilo. S průběhem prací jsme byli velmi spokojeni, a proto jsme se dohodli s firmou EPSB Instal s.r.o. i na zajištění pravidelného servisu.

Praha 6

Profesionální přístup, dodržení termínu a ceny nám potvrdilo správnost výběru firmy EPSB Instal s.r.o. Můžeme vřele doporučit. Nový kotel včetně zásobníku TUV byl nainstalován za 1 den.

p. Šimáček

Kladno

​Zpočátku jsme ani nedoufali, že vytápění a ohřev teplé vody našeho domu tepelným čerpadle od firmy Viessmann nám může přinést takovou úsporu. Nyní po 2 letém provozu víme, že naše náklady výrazně poklesly. Instalace firmou EPSB Instal s.r.o. proběhla v pořádku a jsme spokojeni i s následným servisem.

RD Sedlec

Doporučuji. Za zaplacenou cenu jsem získal kvalitní zdroj tepla a i spolehlivý servis. Zatím bez problémů.

p. Jeřábek

RD Kololeč

Po úspěšné realizaci v rodinném domě jsme využili služeb firmy EPSB Instal s.r.o. i v bytovém domě. Instalace proběhla dle dohody. Věřím, že i v budoucnu se domluvíme na další spolupráci.

Petr Sedláček

Praha 3

Please reload

bottom of page