top of page

Služby

 

Efektivně fungující zdroj tepla, kvalitní zpracování, žádné reklamace a spokojený zákazník – to je naše práce.

Plynové kotle

Plynové kotle jsou stále nejčastějším zdrojem tepla pro rodinné domy a komerční objekty. Vysoce účinné plynové kondenzační kotle ve výkonech od 2,4 kW – 150 kW dodáváme a montujeme v rodinných a bytových domech. Realizujeme jak kombinace kotel a zásobník pro teplou vodu zvlášť, tak i kompaktní zařízení s integrovanými zásobníky včetně možnosti napojení na solární kolektory.


Pro komerční objekty nabízíme kondenzační plynové kotle až to výkonu 1 400 kW pro jeden kotel. 

Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla jsou první volbou, pokud jde o to, spojit spolu úsporu nákladů na vytápění a ekologickou výrobu tepla. Neboť energie, kterou tepelné čerpadlo využívá, je v okolním prostředí neomezeně a zdarma vždy k dispozici. Pro zužitkování této energie vyžaduje plnohodnotný topný systém pouze malou část elektrické energie na pohon a čerpadlo.


Tepelná čerpadla montujeme ve variantách země/voda a vzduch/voda. Nejčastěji instalujeme tepelná čerpadla vzduch/voda ve splitovém provedení, vnitřní tichá řídící jednotka a venkovní jednotka.

Solární systémy

Sluneční energie dokáže ušetřit určitou část nákladů na ohřev teplé vody a zároveň i podpořit vytápění. Tento ekologický zdroj je velmi často využívám v kombinaci s plynovým kondenzačním kotlem, nebo tepelným čerpadlem. Ploché kolektory lze velmi účinně využít pro ohřev teplé vody. Trubicové kolektory s povrchově upravenými absorbéry a vakuu v trubicích zachycují mimořádně velké množství sluneční energie. Především v přechodném období a zimních měsících s nízkou venkovní teplotou využívají energii ze slunce mimořádně efektivně.

Fotovoltaické panely

S instalací fotovoltaických panelů se stanete producentem elektrické energie a to vám umožní určitou nezávislost na veřejné síti. Viessmann nabízí systémové řešení stávající se z fotovoltaických panelů, montážních systémů, fotovoltaických měničů napětí, počítadel energie a dalších systémových komponentů. 

Zásobníkové ohřívače vody

Vnitřní povrch zásobníků TV zásadně rozhoduje o hygieně ohřevu pitné vody. Zásobníky Viessmann využívají smaltování Ceraprotect pro bezpečnou a trvalou ochranu. Vyrábějí se zásobníky pro teplou vodu, akumulační zásobníky, zásobníky pro tepelná čerpadla a zásobníky pro solární kolektory. Při dodávce zásobníku v kombinaci se zdrojem tepla hledáme vždy optimální kombinaci využití zásobníku a komfortu zákazníka.

Větrací systémy

Rekuperace – zpětné získávání tepla – přiváděný čerstvý vzduch je přes rekuperační výměník ohříván teplým odpadním vzduchem z objektu. Systém reguluje vzdušnou vlhkost, zamezuje plísním a zajišťuje kontrolovanou výměnu vzduchu. Zákazník získává příjemné klima, ochranu stavební konstrukce a nemalou úsporu na vytápění. Systémové řešení rekuperačních jednotek Vitovent od společnosti Viessmann s objemovým průtokem od 45 do 400 m3/hod uspokojí každou domácnost. 

Podlahové vytápění

Podlahové vytápění Viessmann - Vitoset představuje následující systémy: nopový systém, sponkovací systém a sanační systém vnitřních prostor. Díky vysoké flexibilitě a jednoduché montáži ve spojení s provozní bezpečností vykazuje podlahové vytápění Vitoset optimálně variantu. Lze využít variantu pro zalití betonem, či anhydritem nebo variantu suchého systému s teplosměnnými hliníkovými lamelami.

Please reload

Vlastní záruční a pozáruční servis zajištěn

 

Pro spolehlivý, úsporný a bezpečný provoz je důležité správné uvedení do provozu a pravidelný roční servis. Servis zajišťujeme vlastními vyškolenými servisními techniky.

 Ostatní služby

 

Stanice na úpravu vody | Kotle na kusové dřevo a paletky | Rozvody teplé a studené vody | Rozvody kanalizace | Radiátory

bottom of page